UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kupujesz prąd od dostawców czyli pośredników, i to oni są notowani na giełdzie i muszą nadrobić spadki swoich akcji. Coś takiego jak z owocami :)w skupie maliny kosztują nie całą zł. W sprzedaży kosztują koło 20 zł, a rolnicy nie mogą legalnie pominąć pośredników. I tak samo jest z ciepłem które produkuje Energa, a Ty kupujesz od EPECu. Kapitalizm Panie.
Tomasz85