UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kupujesz prąd od dostawców czyli pośredników, i to oni są notowani na giełdzie i muszą nadrobić spadki swoich akcji. Coś takiego jak z owocami :)w skupie maliny kosztują nie całą zł. W sprzedaży kosztują koło 20 zł, a rolnicy nie mogą legalnie pominąć pośredników. I tak samo jest z ciepłem które produkuje Energa, a Ty kupujesz od EPECu. Kapitalizm Panie.

Tomasz85

Anuluj