Wybrany wątek opinii
śmieszą mnie te lamenty o podwyżkach, już od stycznia wchodzi Nowy ład i każdy uczciwy Polak będzie miał kasy jak lodu, natomiast wszystkie cwaniaczki będą bidować, będą żywić się tym co wygrzebią na śmietnikach i co dostańą od prawdziwych uczciwych Polaków, dobrze, że prąd podrożeje bo cwaniaków nie będzie na niego stać i prócz tego, że będą żyli w głodzie to w gratisie dostaną także ciemności i chłód i bardzo dobrze, w końcu będzie sprawiedliwie, a nie np. że taki Lewandowski zarabia miliony, a czym on się różni od emeryta
Do moderacji
Odpowiedz
4
38
@dorwać podwyżki cwaniakom - Masz IQ 45,czy może 51 ?
Do moderacji
Odpowiedz
16
1
@dorwać podwyżki cwaniakom - 🤣🤣🤣🤣
Zanim gruby schudnie to Judy dawno umrze.
Co ty bredzisz?
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@dorwać podwyżki cwaniakom - Ten Twój „dobry ład” zamiast ludziom dać to im odbierze dużo kasy !!!! Ludzie starsi czyli emeryci i renciści stracą ulgę rehabilitacyjna, odpis na leki które musza brać żeby żyć !!!!! Towary będą tak drogie że tylko ten kró zarabia 5000 NETTO będzie módl godziwie żyć !!!!!’ Tzw klasa średnia (określenie z czasów PRLu)jak nazywa ją premier będzie klepać biedę !!!!! Świeczki będą miały wielkie wzięcie bo to będzie jedyne światło w domu. Trzeba być głupcem żeby pisać takie głupoty !!!!!
Do moderacji
Odpowiedz
0
1
Ja mam 15 tysi netto i pocałujcie mnie w...
Do moderacji
Odpowiedz
0
0