UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Kupujesz prąd od dostawców czyli pośredników, i to oni są notowani na giełdzie i muszą nadrobić spadki swoich akcji. Coś takiego jak z owocami :)w skupie maliny kosztują nie całą zł. W sprzedaży kosztują koło 20 zł, a rolnicy nie mogą legalnie pominąć pośredników. I tak samo jest z ciepłem które produkuje Energa, a Ty kupujesz od EPECu. Kapitalizm Panie.

Tomasz85