Wybrany wątek opinii

tylko elementy aspołeczne i sterowane przez wrogie Polsce i Polakom ośrodki jątrzą i lamentują, systemy wdrożone przez rząd chronią prawdziwych Polaków przed podwyżkami, program antypowyżkowy pomoże każdemu uczciwemu Polakowi, natomiast cwaniakom nie pomoże i bardzo dobrze, tylko cwaniaki narzekajom, uczciwi Polacy się cieszą z tych podwyżek
Antek (2021.12.17)
@Antek - O. Teofilowi Olejnik uciekł
He he (2021.12.17)
Powrót do komentarzy