Wybrany wątek opinii
tylko elementy aspołeczne i sterowane przez wrogie Polsce i Polakom ośrodki jątrzą i lamentują, systemy wdrożone przez rząd chronią prawdziwych Polaków przed podwyżkami, program antypowyżkowy pomoże każdemu uczciwemu Polakowi, natomiast cwaniakom nie pomoże i bardzo dobrze, tylko cwaniaki narzekajom, uczciwi Polacy się cieszą z tych podwyżek
Do moderacji
Odpowiedz
4
13
@Antek - O. Teofilowi Olejnik uciekł
Do moderacji
Odpowiedz
1
0