UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
tylko elementy aspołeczne i sterowane przez wrogie Polsce i Polakom ośrodki jątrzą i lamentują, systemy wdrożone przez rząd chronią prawdziwych Polaków przed podwyżkami, program antypowyżkowy pomoże każdemu uczciwemu Polakowi, natomiast cwaniakom nie pomoże i bardzo dobrze, tylko cwaniaki narzekajom, uczciwi Polacy się cieszą z tych podwyżek
Antek