UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
@Tomasz85 - Co ty opowiadasz, człowieku. Giełdy Ci się pomyliły. Ta z Książęcej z tą, na której handluje się uprawnieniami CO2.Albo wyjdziemy z tego eurokołchozu, albo będziemy palić chrustem, a oświetlać naftą. Europejski mainstream jest opętany zieloną ideologią z jednej strony, z drugiej po prostu skorumpowany. Wiatraki, PV, teraz gaz od Rosjan, w tym wszystkim potęgą w Europie są Niemcy, a kto aktualnie trzęsie Europą? Tandem Niemcy-Francja z ewidentną pierwszoplanową rolą tych pierwszych, zresztą Francuzi 70% energii mają z atomu, im to wariactwo zasadniczo dużo nie robi. To jest prawdziwy dramat, elitom w Brukseli naprawdę zależy na jak najwyższych cenach uprawnień, w ten sposób chcą wymusić odejście od paliw kopalnych. A to, że Polska na węglu siedzi, mają gdzieś. Energię mamy kupować od nich.
hd