UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
To jest właśnie polityka Niemiec, które są przeciwne energetyce atomowej, która jest podstawa np we Francji. Niemieszki weszli w OZE - wiatraki kupują z Chin a przy okazali dla nas sprzedają stare graty. Do tego chcą pokazać jacy to my jesteśmy zaje.. w ekologii i dlatego wzrost cen emisji CO2.To nic ze cały świat ma to w d.. - Chiny i USA ale to my musimy żyć pod dyktando Niemiec Nie dziwie się, ze UK podziękowała i wyszła z tego bajzlu, który to się zaczyna walić