UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To jest właśnie polityka Niemiec, które są przeciwne energetyce atomowej, która jest podstawa np we Francji. Niemieszki weszli w OZE - wiatraki kupują z Chin a przy okazali dla nas sprzedają stare graty. Do tego chcą pokazać jacy to my jesteśmy zaje.. w ekologii i dlatego wzrost cen emisji CO2.To nic ze cały świat ma to w d.. - Chiny i USA ale to my musimy żyć pod dyktando Niemiec Nie dziwie się, ze UK podziękowała i wyszła z tego bajzlu, który to się zaczyna walić


Anuluj