UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

tylko elementy aspołeczne i sterowane przez wrogie Polsce i Polakom ośrodki jątrzą i lamentują, systemy wdrożone przez rząd chronią prawdziwych Polaków przed podwyżkami, program antypowyżkowy pomoże każdemu uczciwemu Polakowi, natomiast cwaniakom nie pomoże i bardzo dobrze, tylko cwaniaki narzekajom, uczciwi Polacy się cieszą z tych podwyżek

Antek

Anuluj