A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Jeszcze taka. .. .. , . .. .. pisowska na konferencji z dumą uznaje to za pozytyw że spółki naftowe i energetyczne generują najwyższe zyski w historii. Tak się ograbia własny naród.
@Tralala - Mateuszek-klamczuszek. ..
POD NIEMIECKĄ OKUPACJĄ BYŁO MNIEJ OBCIĄŻEŃ NIŻ POD PISOWSKĄ !!! "Karta obrachunkowa z czasów okupacji Polski przez III Rzeszę nie pozostawia większych wątpliwości: obłożenie podatkami w czasie wojny było niższe niż dzisiaj.
Z wyliczeń na karcie wynika, że jej właścicielka zarobiła 360 złotych. Od tego musiała odliczyć podatek dochodowy, składkę emerytalną i fundusz pracy – wszystkie te obciążenia wyniosły nieco ponad 46 złotych. A to oznacza daniny na poziomie niecałych 13 procent, co jest uderzającym kontrastem wobec dzisiejszych obciążeń pensji, od 18/32-procentowych stawek podatku dochodowego począwszy, po składki na ubezpieczenia społeczne.
Prof. Gwiazdowski argumentuje też, że w czasie okupacji nie było mowy o innych daninach – z VAT na czele. "
@Znalezione w sieci - Kedyw by się przydał żeby zrobić porządek z tymi grabieżcami
Jeśli Bóg chce kogoś ukarać, odbiera mu rozum. Ten naród został ukarany, dlatego, że rządzi czarna mafia. Ci w złotych czapach nie chcą naśladować papieża, jako skromnego człowieka. Dlatego będziemy podzieleni, bo sami się nienawidzimy - to jest interes mafii.
Mam nazwisko kaczynowsi - idę je zmienić.
@TeofilSkorupa - Teofilu kiedyś o Tobie słyszałam, dziś czytam twoje wypociny :)
Dziś były cuda i granda w sejmie! Brunonie wróć i zrób porządek !
Sezon na kaczki czas zacząć
Nóż się w kieszeni otwiera