72
17.12.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Jeszcze taka. .. .. , . .. .. pisowska na konferencji z dumą uznaje to za pozytyw że spółki naftowe i energetyczne generują najwyższe zyski w historii. Tak się ograbia własny naród.
8* (2021.12.17)

info

17  
  2
@Tralala - Mateuszek-klamczuszek. ..
Renek (2021.12.17)
POD NIEMIECKĄ OKUPACJĄ BYŁO MNIEJ OBCIĄŻEŃ NIŻ POD PISOWSKĄ !!! "Karta obrachunkowa z czasów okupacji Polski przez III Rzeszę nie pozostawia większych wątpliwości: obłożenie podatkami w czasie wojny było niższe niż dzisiaj. Z wyliczeń na karcie wynika, że jej właścicielka zarobiła 360 złotych. Od tego musiała odliczyć podatek dochodowy, składkę emerytalną i fundusz pracy – wszystkie te obciążenia wyniosły nieco ponad 46 złotych. A to oznacza daniny na poziomie niecałych 13 procent, co jest uderzającym kontrastem wobec dzisiejszych obciążeń pensji, od 18/32-procentowych stawek podatku dochodowego począwszy, po składki na ubezpieczenia społeczne. Prof. Gwiazdowski argumentuje też, że w czasie okupacji nie było mowy o innych daninach – z VAT na czele. "
Znalezione w sieci (2021.12.17)
@Znalezione w sieci - Kedyw by się przydał żeby zrobić porządek z tymi grabieżcami
Taka sytuacja (2021.12.17)
Jeśli Bóg chce kogoś ukarać, odbiera mu rozum. Ten naród został ukarany, dlatego, że rządzi czarna mafia. Ci w złotych czapach nie chcą naśladować papieża, jako skromnego człowieka. Dlatego będziemy podzieleni, bo sami się nienawidzimy - to jest interes mafii.
(2021.12.17)

info

11  
  2
Mam nazwisko kaczynowsi - idę je zmienić.
(2021.12.17)

info

3  
  0
@TeofilSkorupa - Teofilu kiedyś o Tobie słyszałam, dziś czytam twoje wypociny :)
Totylkoja (2021.12.17)
Dziś były cuda i granda w sejmie! Brunonie wróć i zrób porządek !
Czas sprzątnąć śmieci (2021.12.17)

info

7  
  3
Sezon na kaczki czas zacząć
Pegaz (2021.12.17)

info

13  
  2
Nóż się w kieszeni otwiera
(2021.12.17)

info

10  
  1