UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Droga redakcjo. Pora zakazac zamieszczania postów. Na onecie nie dodamy juz posta. Przeciez to same durnie ktorego niczego nie rozumieja, i tylko leje sie hejt na kazdy temat. Co nie napiszecie leje sie hejt przez samych specjalistow

007