A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@007 - Wystarczy ciebie zbanowac i będzie mniej wyzwisk
OOOOO czerpiesz wzorce z Prezydenta Komorowskiego jak przystało na wyborcę PO. Młodego z dużego miasta (Elbląg to metropolia)i co widać WYKSZTAŁCONEGO.
dlaczego jako inwalida z karta parkingowa musze płacic za parking w szpital; u wojewódzkim to samo co płaca zwykli kliejeci
dlaczego mieszkancy na ul Kosciuszki nie moga otworzyc okieN gdyz odcinek chodnika jest zajety przez par kujace samochody na chodniku dotyczy nr 8 10 12,14 problemy maja matki z maluchami w wózkach postawic p[ilnie znak drogowy z napisem ZAKAZ PARKOWANIA TAK JAK JEST PO DRUGIEJ STRONIE ULICY, CHCEMY ZYC BEZ SPALIN Z TYCH SAMOCHODÓW
ftyytfyt
"Proponowane zmiany powinny zachęcić kierowców pojazdów osobowych do poruszania się miejską komunikacją zbiorową. .. "Jaaasne. Zeby gdzies dalej dojechac trzeba sie 3 razy przesiadac i za kazdym razem najmniej kilkanascie minut czekac na autobus czy tramwaj. O kant d..rozbic te trasy autobusowe. Juz widze te tlumy kierowców oczekujących na przystankach i przepelnione aitobusy
Ku. .złodzieje. Zobaczcie na stronie Biuletynu Informacji Publicznej na stronie Urzędu Miejskiego jacy to "biedni "radni wprowadzą Wam te podwyżki. Oni nie odczują a MY ??
To może ja jednak jutro to skomentuję, bo dzisiaj byłoby zbyt emocjonalnie i zbyt wulgarnie.
Brak słów, złodziejski kraj na każdym kroku szuka jak tu .. .ludziom kasę.
drogo to będzie w 2021,teraz są drobne korekty.