81
26.10.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@007 - Wystarczy ciebie zbanowac i będzie mniej wyzwisk
Yhy (2021.10.26)
OOOOO czerpiesz wzorce z Prezydenta Komorowskiego jak przystało na wyborcę PO. Młodego z dużego miasta (Elbląg to metropolia)i co widać WYKSZTAŁCONEGO.
(2021.10.26)
dlaczego jako inwalida z karta parkingowa musze płacic za parking w szpital; u wojewódzkim to samo co płaca zwykli kliejeci
inw alida (2021.10.26)

info

5  
  0
dlaczego mieszkancy na ul Kosciuszki nie moga otworzyc okieN gdyz odcinek chodnika jest zajety przez par kujace samochody na chodniku dotyczy nr 8 10 12,14 problemy maja matki z maluchami w wózkach postawic p[ilnie znak drogowy z napisem ZAKAZ PARKOWANIA TAK JAK JEST PO DRUGIEJ STRONIE ULICY, CHCEMY ZYC BEZ SPALIN Z TYCH SAMOCHODÓW
MIESZK (2021.10.26)

info

9  
  1
ftyytfyt
(2021.10.26)

info

0  
  0
"Proponowane zmiany powinny zachęcić kierowców pojazdów osobowych do poruszania się miejską komunikacją zbiorową. .. "Jaaasne. Zeby gdzies dalej dojechac trzeba sie 3 razy przesiadac i za kazdym razem najmniej kilkanascie minut czekac na autobus czy tramwaj. O kant d..rozbic te trasy autobusowe. Juz widze te tlumy kierowców oczekujących na przystankach i przepelnione aitobusy
Nie bać pis (2021.10.26)

info

11  
  0
Ku. .złodzieje. Zobaczcie na stronie Biuletynu Informacji Publicznej na stronie Urzędu Miejskiego jacy to "biedni "radni wprowadzą Wam te podwyżki. Oni nie odczują a MY ??
Kryśka 123 głosy . (2021.10.26)

info

12  
  1
To może ja jednak jutro to skomentuję, bo dzisiaj byłoby zbyt emocjonalnie i zbyt wulgarnie.
Mjr.Tom (2021.10.26)

info

7  
  2
Brak słów, złodziejski kraj na każdym kroku szuka jak tu .. .ludziom kasę.
wkur... (2021.10.27)

info

4  
  1
drogo to będzie w 2021,teraz są drobne korekty.
(2021.10.27)