Wybrany wątek opinii
Droga redakcjo. Pora zakazac zamieszczania postów. Na onecie nie dodamy juz posta. Przeciez to same durnie ktorego niczego nie rozumieja, i tylko leje sie hejt na kazdy temat. Co nie napiszecie leje sie hejt przez samych specjalistow
Do moderacji
Odpowiedz
4
10
@007 - Wystarczy ciebie zbanowac i będzie mniej wyzwisk
Do moderacji
Odpowiedz
3
2