Wybrany wątek opinii

Droga redakcjo. Pora zakazac zamieszczania postów. Na onecie nie dodamy juz posta. Przeciez to same durnie ktorego niczego nie rozumieja, i tylko leje sie hejt na kazdy temat. Co nie napiszecie leje sie hejt przez samych specjalistow
007 (2021.10.26)
@007 - Wystarczy ciebie zbanowac i będzie mniej wyzwisk
Yhy (2021.10.26)
Powrót do komentarzy