UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Myśle ze opłaty parkingowe powinny być zniesione patrzmy na takie miasto jak Kwidzyn nigdy nie było i nie ma opłat parkingowych
Gen
Myśle ze opłaty parkingowe powinny być zniesione patrzmy na takie miasto jak Kwidzyn nigdy nie było i nie ma opłat parkingowych
Gen