UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Myśle ze opłaty parkingowe powinny być zniesione patrzmy na takie miasto jak Kwidzyn nigdy nie było i nie ma opłat parkingowych

Gen

Anuluj