UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dobrze by było aby w końcu pojawili się parkomaty z możliwością płatność zbliżeniowej. Na coś ta kasa z podwyżek musi pójść. Za pewne na modernizację tego chorego system wraz z ekm nie zostanie przeznaczona.
Nofucq