UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dobrze by było aby w końcu pojawili się parkomaty z możliwością płatność zbliżeniowej. Na coś ta kasa z podwyżek musi pójść. Za pewne na modernizację tego chorego system wraz z ekm nie zostanie przeznaczona.

Nofucq

Anuluj