UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak zwykle sapy w komentarzach enblonskiej yneligencji. A po wstawieniu komentarza wracacie dalej robić nic.
Piesek Leszek
Jak zwykle sapy w komentarzach enblonskiej yneligencji. A po wstawieniu komentarza wracacie dalej robić nic.
Piesek Leszek