UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Droga redakcjo. Pora zakazac zamieszczania postów. Na onecie nie dodamy juz posta. Przeciez to same durnie ktorego niczego nie rozumieja, i tylko leje sie hejt na kazdy temat. Co nie napiszecie leje sie hejt przez samych specjalistow
007