UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Droga redakcjo. Pora zakazac zamieszczania postów. Na onecie nie dodamy juz posta. Przeciez to same durnie ktorego niczego nie rozumieja, i tylko leje sie hejt na kazdy temat. Co nie napiszecie leje sie hejt przez samych specjalistow

007

Anuluj