UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Stop hipokrytom - Zastopoj sam siebie. .Nic nie rozumiecie? Tam gdzie rządzi opozycja, Rząd skąpi kasy, czeka aż wkurzony lud wybierze prawych i sprawiediwych a wtedy Mateusz czyt. Prezes sypnie groszem i zaczniecie piac jak jest świetnie. Nie widzicie, nie rozumiecie tego? Proste to jak świński ogon. ..
Renek