UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Kabaretu po emblońsku ciąg dalszy. Tu nam szczypną minutkę z kwadransa za 50gr, dalej podniosą 20gr za godzinkę. Normalnie Śmiechowice. Kara za brak opłaty 70zł. A może pogonić panów z SM do roboty? Dać im procent od mandatu i niech się wezmą za pojazdy parkowane na zakazach i na trawnikach w całym mieście. Niech nie czekają na zgłoszenia od mieszkańców tylko otworzą szerzej oczy bo są zobowiązani do reagowania.

Wrr