UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Chyba nie ma co narzekać. W innych miastach za godzinę parkowania jest dużo drożej niż po podwyżkach w Elblągu. Jeżdżę dużo do Olsztyna gdzie za godzinę jest 3 zł, za drugą 3,60,za trzecią 4,30 o ile pamiętam.

Kierowca.