UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Byle tylko dalej łupić kierowcow. A zaraz ci sami radni będa płakać, że 'za PiSu drożeje paliwo"i pójdą na jakiś strajk kobiet itd. Bezczelnością jest łupienie kierowców za korzystanie z parkingów skoro ci w róznych opłatach paliwowych płacą podatek na na inrastrukturę drogową. Parkingi powinny być bezplatne. Swoja drogą czemu auta elektryczne maja bezplatne parkingi skoro nie placą za paliwo - a więc nie oplacają tych wszystkich śmieszncyh opłat paliwowych?

Stop hipokrytom