UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Stop hipokrytom - a widziałeś gdzieś bezpłatne parkingi? dużo jeżdżę po europie i nigdzie takich nie widziałem, zwłaszcza w centrach miast.


Anuluj