UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Stop hipokrytom - a widziałeś gdzieś bezpłatne parkingi? dużo jeżdżę po europie i nigdzie takich nie widziałem, zwłaszcza w centrach miast.
@Stop hipokrytom - a widziałeś gdzieś bezpłatne parkingi? dużo jeżdżę po europie i nigdzie takich nie widziałem, zwłaszcza w centrach miast.