UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Byle tylko dalej łupić kierowcow. A zaraz ci sami radni będa płakać, że 'za PiSu drożeje paliwo"i pójdą na jakiś strajk kobiet itd. Bezczelnością jest łupienie kierowców za korzystanie z parkingów skoro ci w róznych opłatach paliwowych płacą podatek na na inrastrukturę drogową. Parkingi powinny być bezplatne. Swoja drogą czemu auta elektryczne maja bezplatne parkingi skoro nie placą za paliwo - a więc nie oplacają tych wszystkich śmieszncyh opłat paliwowych?
Stop hipokrytom