UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Kierowca. - No to zawsze płać podwójnie, zawsze możesz dwa bilety z parkomatu wziąć, jaki problem i będziesz zadowolony.
@Kierowca. - No to zawsze płać podwójnie, zawsze możesz dwa bilety z parkomatu wziąć, jaki problem i będziesz zadowolony.