UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Chyba nie ma co narzekać. W innych miastach za godzinę parkowania jest dużo drożej niż po podwyżkach w Elblągu. Jeżdżę dużo do Olsztyna gdzie za godzinę jest 3 zł, za drugą 3,60,za trzecią 4,30 o ile pamiętam.

Kierowca.

Anuluj