91
26.10.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Z dlugu daje a miska ryżu czeka na Ciebie omotany i pozbawiony rozumu czlowieku.
(2021.10.26)
@GłębokaMyśl - Nikt nie będzie tego wynajmował na żadne biura, bo stodoła za 50 mln złotych jest wznoszona z myślą o ulokowaniu tam prywaciarskiego burżuja hotelowego na górnych piętrach (casus elbląskiego Kąpieliska Miejskiego przy Spacerowej komuś dzwoni?), a nie żadnych biur. Dyrdymały o "biurach i firmach"są dla naiwnych kmiotków - żadnej firmie świadczącej usługi telemarketerskie i wyłudzeniowe nie będzie się opłacało wynajmowanie takiego lokalu po cenach rynkowych więc obiekt idzie prosto do burżuja, który dzięki temu dostanie obiekt za ułamek wartości, a i zapewne jeszcze walizę ulg podatkowych, zwolnień i zaPOmóg na "rozwój byznesu"od miasta do tego. Pisałem już dziś o daremnych włodarzach topiących hajs i nieudacznych zarządzających publicznymi pieniędzmi w tym mieście i kraju? #patoprawica, #oligarchia, #nieudolność, #korupcja, #złodzieje, #libki, #rak
RobertKoliński (2021.10.26)
Zgadzam się. Mam nadzieję że chociaż elewacje tych brzydkich dwóch ruder zrobią, choć najlepiej jakby je zburzono a w to miejsce zbudowali mieszkania dla uboższych lub wielodzietnych mieszkańców.
(2021.10.26)
Otumaniony to ty jesteś. I sadzisz po sobie.
(2021.10.26)

info

2  
  1
I ciągle to skamlenie albo o pieniądze z Unii albo o pieniądze z rządu (i jedne i drugie pochodzą od Was - podatników, jakby ktoś miał wątpliwości). Dlaczego miasto, takie jak Elbląg o ogromnym potencjale turystycznym nie wybuduje za swoje repliki osady Truso na Wyspie Spichrzów i nie zacznie na tym zarabiać? Buduje się jakieś fanaberię, żeby uciszyć gawiedź i pokazać, ze "coś"się robi. To samo z dokami obok dworca Elbląg- Zdrój. Tam ciągle jest infrastruktura kolejowa na dolnym poziomie - wystarczy zrobić przystanek kolejowy i jak przekop zacznie transferować turystów to zaprosić wysiadających ze statku do szynobusa, który pomknie nad Zalew. Ale oczywiście ZERO własnej inicjatywy, tylko czekanie na ochłapy i biadolenie w sieci.
DrPaiChiWo (2021.10.26)

info

16  
  2
@TeofilSkorupa - Kaftan na przepustce został. ..
(2021.10.26)
@GłębokaMyśl - Dokładnie, zgadzam się w 100%. Tak jak w budżet w firmie składa się z dochodu wypracowanego przez uczciwie pracujących pracowników. Zarówno podatnik jak i pracownik nie ma wpływu na zagospodarowanie tego budżetu.
(2021.10.26)
@TeofilSkorupa - Wszyscy mieszkańcy miasta Elbląga wielbią Ich Jaśnie Oświęcone Wielkoduszności Łaskawe Jarosława Kaczyńskiego i Mateusza Morawieckiego za ich wspaniałomyślny gest i 27 000 000 zł z pieniędzy uczciwych podatników po tym jak zmarnotrawili na polityczne hucpy 2 900 000 000 zł również z pieniędzy uczciwych podatników oraz kredytów, które będą mogły spłacać nasze dzieci i wnuki w ekstatycznym uniesieniu patriotycznym z sercami pełnymi wdzięczności za ten wolski kanałek sułeski, co to z PME sp. z o. o. zrobił potentata przeładunkowego przez którego zbankrutowały porty Gdańska, Szczecina, Hamburga i Amsterdamu. .. a Rotterdam ledwo zipie ! Wiwat Populizm i Socjotechnika !
GłębokaMyśl (2021.10.26)
@TeofilSkorupa - Co Ty pier…. PIS nie ma swoich pieniędzy, te pieniądze należą do wszystkich odprowadzających podatki, ,
(2021.10.26)
nie wiecie o co chodzi z tą wyspą spichrzów?kontrakty na budowę dostaną firmy szwagrów i kuzynów. w nowych biurowcach umieści się kilka spółek, a w ich zarządach kolejne pociotki. taka jest strategia w PIS. wprawdzie tłustych kotów miało nie być, ale co tam, przecież teść to nie rodzina.
(2021.10.26)

info

6  
  7