A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Z dlugu daje a miska ryżu czeka na Ciebie omotany i pozbawiony rozumu czlowieku.
Zgadzam się. Mam nadzieję że chociaż elewacje tych brzydkich dwóch ruder zrobią, choć najlepiej jakby je zburzono a w to miejsce zbudowali mieszkania dla uboższych lub wielodzietnych mieszkańców.
Otumaniony to ty jesteś. I sadzisz po sobie.
I ciągle to skamlenie albo o pieniądze z Unii albo o pieniądze z rządu (i jedne i drugie pochodzą od Was - podatników, jakby ktoś miał wątpliwości). Dlaczego miasto, takie jak Elbląg o ogromnym potencjale turystycznym nie wybuduje za swoje repliki osady Truso na Wyspie Spichrzów i nie zacznie na tym zarabiać? Buduje się jakieś fanaberię, żeby uciszyć gawiedź i pokazać, ze "coś"się robi. To samo z dokami obok dworca Elbląg- Zdrój. Tam ciągle jest infrastruktura kolejowa na dolnym poziomie - wystarczy zrobić przystanek kolejowy i jak przekop zacznie transferować turystów to zaprosić wysiadających ze statku do szynobusa, który pomknie nad Zalew. Ale oczywiście ZERO własnej inicjatywy, tylko czekanie na ochłapy i biadolenie w sieci.
@TeofilSkorupa - Kaftan na przepustce został. ..
@GłębokaMyśl - Dokładnie, zgadzam się w 100%. Tak jak w budżet w firmie składa się z dochodu wypracowanego przez uczciwie pracujących pracowników. Zarówno podatnik jak i pracownik nie ma wpływu na zagospodarowanie tego budżetu.
@TeofilSkorupa - Wszyscy mieszkańcy miasta Elbląga wielbią Ich Jaśnie Oświęcone Wielkoduszności Łaskawe Jarosława Kaczyńskiego i Mateusza Morawieckiego za ich wspaniałomyślny gest i 27 000 000 zł z pieniędzy uczciwych podatników po tym jak zmarnotrawili na polityczne hucpy 2 900 000 000 zł również z pieniędzy uczciwych podatników oraz kredytów, które będą mogły spłacać nasze dzieci i wnuki w ekstatycznym uniesieniu patriotycznym z sercami pełnymi wdzięczności za ten wolski kanałek sułeski, co to z PME sp. z o. o. zrobił potentata przeładunkowego przez którego zbankrutowały porty Gdańska, Szczecina, Hamburga i Amsterdamu. .. a Rotterdam ledwo zipie ! Wiwat Populizm i Socjotechnika !
@TeofilSkorupa - Co Ty pier…. PIS nie ma swoich pieniędzy, te pieniądze należą do wszystkich odprowadzających podatki, ,
nie wiecie o co chodzi z tą wyspą spichrzów?kontrakty na budowę dostaną firmy szwagrów i kuzynów. w nowych biurowcach umieści się kilka spółek, a w ich zarządach kolejne pociotki. taka jest strategia w PIS. wprawdzie tłustych kotów miało nie być, ale co tam, przecież teść to nie rodzina.