UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

nie wiecie o co chodzi z tą wyspą spichrzów?kontrakty na budowę dostaną firmy szwagrów i kuzynów. w nowych biurowcach umieści się kilka spółek, a w ich zarządach kolejne pociotki. taka jest strategia w PIS. wprawdzie tłustych kotów miało nie być, ale co tam, przecież teść to nie rodzina.