UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@TeofilSkorupa - Wszyscy mieszkańcy miasta Elbląga wielbią Ich Jaśnie Oświęcone Wielkoduszności Łaskawe Jarosława Kaczyńskiego i Mateusza Morawieckiego za ich wspaniałomyślny gest i 27 000 000 zł z pieniędzy uczciwych podatników po tym jak zmarnotrawili na polityczne hucpy 2 900 000 000 zł również z pieniędzy uczciwych podatników oraz kredytów, które będą mogły spłacać nasze dzieci i wnuki w ekstatycznym uniesieniu patriotycznym z sercami pełnymi wdzięczności za ten wolski kanałek sułeski, co to z PME sp. z o. o. zrobił potentata przeładunkowego przez którego zbankrutowały porty Gdańska, Szczecina, Hamburga i Amsterdamu. .. a Rotterdam ledwo zipie ! Wiwat Populizm i Socjotechnika !

GłębokaMyśl

Anuluj