Wybrany wątek opinii
Cieszy mnie to że będzie coś robione z tym pustym, brzydkim brzegiem rzeki.
Do moderacji
Odpowiedz
42
1
Zgadzam się. Mam nadzieję że chociaż elewacje tych brzydkich dwóch ruder zrobią, choć najlepiej jakby je zburzono a w to miejsce zbudowali mieszkania dla uboższych lub wielodzietnych mieszkańców.
Do moderacji
Odpowiedz
0
3
A gdzie się podzieje młodzież z butelkami. ..
Do moderacji
Odpowiedz
3
0