Wybrany wątek opinii

Cieszy mnie to że będzie coś robione z tym pustym, brzydkim brzegiem rzeki.
(2021.10.26)
Zgadzam się. Mam nadzieję że chociaż elewacje tych brzydkich dwóch ruder zrobią, choć najlepiej jakby je zburzono a w to miejsce zbudowali mieszkania dla uboższych lub wielodzietnych mieszkańców.
(2021.10.26)
A gdzie się podzieje młodzież z butelkami. ..
(2021.10.26)
Powrót do komentarzy