UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@GłębokaMyśl - Nikt nie będzie tego wynajmował na żadne biura, bo stodoła za 50 mln złotych jest wznoszona z myślą o ulokowaniu tam prywaciarskiego burżuja hotelowego na górnych piętrach (casus elbląskiego Kąpieliska Miejskiego przy Spacerowej komuś dzwoni?), a nie żadnych biur. Dyrdymały o "biurach i firmach"są dla naiwnych kmiotków - żadnej firmie świadczącej usługi telemarketerskie i wyłudzeniowe nie będzie się opłacało wynajmowanie takiego lokalu po cenach rynkowych więc obiekt idzie prosto do burżuja, który dzięki temu dostanie obiekt za ułamek wartości, a i zapewne jeszcze walizę ulg podatkowych, zwolnień i zaPOmóg na "rozwój byznesu"od miasta do tego. Pisałem już dziś o daremnych włodarzach topiących hajs i nieudacznych zarządzających publicznymi pieniędzmi w tym mieście i kraju? #patoprawica, #oligarchia, #nieudolność, #korupcja, #złodzieje, #libki, #rak

RobertKoliński

Anuluj