Wybrany wątek opinii
PiS działa !
Do moderacji
Odpowiedz
49
70
@Kubasa - Dokładnie, Prawo i Sprawiedliwość daje pieniądze nawet tym którzy tylko ujadać na nich potrafią. Jestem absolutnie pewny że nikt z totalnej opozycji nie zdobył by się na taką wielkoduszność, tym właśnie różnimy się od tych małych ludzi
Do moderacji
Odpowiedz
34
76
@TeofilSkorupa - No tyś Teofilu to jest przedebi l. Ale zabawny
Do moderacji
Odpowiedz
12
7
@TeofilSkorupa - Proszę Pana, niech Pan przestanie uprawiać partyjną propagandę, to nie miejsce po temu. Może niech Pan działa w pisowskiej gazetce, może ja dla Pana partia uruchomi.
Do moderacji
Odpowiedz
10
8
@TeofilSkorupa - Kaftan na przepustce został. ..
Do moderacji
Odpowiedz
1
3
@TeofilSkorupa - Wszyscy mieszkańcy miasta Elbląga wielbią Ich Jaśnie Oświęcone Wielkoduszności Łaskawe Jarosława Kaczyńskiego i Mateusza Morawieckiego za ich wspaniałomyślny gest i 27 000 000 zł z pieniędzy uczciwych podatników po tym jak zmarnotrawili na polityczne hucpy 2 900 000 000 zł również z pieniędzy uczciwych podatników oraz kredytów, które będą mogły spłacać nasze dzieci i wnuki w ekstatycznym uniesieniu patriotycznym z sercami pełnymi wdzięczności za ten wolski kanałek sułeski, co to z PME sp. z o. o. zrobił potentata przeładunkowego przez którego zbankrutowały porty Gdańska, Szczecina, Hamburga i Amsterdamu. .. a Rotterdam ledwo zipie ! Wiwat Populizm i Socjotechnika !
Do moderacji
Odpowiedz
8
12
@TeofilSkorupa - Co Ty pier…. PIS nie ma swoich pieniędzy, te pieniądze należą do wszystkich odprowadzających podatki, ,
Do moderacji
Odpowiedz
8
5
@GłębokaMyśl - Drogą żmudnych doświadczeń doszedłem do wniosku, że Teofil jest po dwa kroć mądrzejszy od ciebie. Twoja myśl jest tak głęboka jak Zalew Wiślany. ..
Do moderacji
Odpowiedz
3
1
A tom się wzruszyła. .. Czyli ktoś to czyta i poddaje wnikliwej annalizie z pomocą swego muzga. Jaki mózg takie wnioski. GM Gratuluje.
Do moderacji
Odpowiedz
0
7
mówią, że co dwie głowy to nie jedna. czyli kto jest głupszy jeden teofil czy dwóch teofilów?
Do moderacji
Odpowiedz
1
3
@TeofilSkorupa - znaczy od Kaczyńskiego?\
Do moderacji
Odpowiedz
1
2