UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

nie wiecie o co chodzi z tą wyspą spichrzów?kontrakty na budowę dostaną firmy szwagrów i kuzynów. w nowych biurowcach umieści się kilka spółek, a w ich zarządach kolejne pociotki. taka jest strategia w PIS. wprawdzie tłustych kotów miało nie być, ale co tam, przecież teść to nie rodzina.


Anuluj