A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Tw .. lolek.. - Gdybym ci ukradł 2 tyś a potem dobrodusznie DAŁ Ci 100 to pewnie byś mnie też wychwalał. A za 200 to jeszcze byś wyzywał tych co się nie chcą dać okradać a za 500 to pewnie byś już jakiegoś geja poćwiartował. Widać żeś do szkoły miał pod górkę
@lubie.kefir - Siostro leki, te mocne, bo pacjent znowu niestabilny.
@Dno i muł pisarze - Powtarzasz wytarty slogan Margaret Thatcher który przyjmujesz w ciemno. Jeśli pracujesz na etacie to proponuję iść do Swojego szefa i powiedzieć mu żeby dał Ci pieniądze które zarobiłeś dla firmy. Jak wylądujesz na "pośredniaku"to może wtedy zrozumiesz co to są pieniądze z budżetu.
Cumy między mostami pusto było i sztucznie zaludniono łódkami, to dobrze ze będzie wolne na południowej części wyspy.
Ciekawe, komu potrzebne są biurowce na wyspie spichrzów ? Kto będzie wynajmował powierzchnię pod biura. .. Pewnie Port Morski Elbląg. .?! Może nie będzie przeładunków, ale będzie okazały biurowiec. Uczciwi podatnicy będą zachwyceni, że oto po słusznym kaczym dole powstała kolejna bardzo użyteczna infrastruktura. .. Jak się wlazło w wodę po kolana to można zaryzykować dalsze zanurzanie się po szyję. Podatnik funduje w ekstatycznym uniesieniu patriotycznym. .. Rozum nie przejdzie, PARTIA czuwa !
Pieniądze budżetu to te, które wpłacili do niego uczciwi podatnicy w ramach danin nałożonych na nich przez państwo.
@ Bez podpisu / jak cię ktoś okradł to idź z tym do sądu a nie tu płaczesz że cię okradli. Może masz jakąś nie zdrową obsesję. .coś cię prześladuje ? To wtedy do lekarza.
Skąd są te pieniądze to są, ale Elbląg dostał te miliony. Przecież wiadomo, że żaden rząd na świecie nie ma swych pieniędzy. Najważniejsze jest natomiast to, jak nimi zarządza, czy dzieli je sprawiedliwie. W mojej ocenie PiS dzieli je bardziej sprawiedliwie niż poprzednie rządy. I dlatego powinniśmy to docenić.