UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
I ciągle to skamlenie albo o pieniądze z Unii albo o pieniądze z rządu (i jedne i drugie pochodzą od Was - podatników, jakby ktoś miał wątpliwości). Dlaczego miasto, takie jak Elbląg o ogromnym potencjale turystycznym nie wybuduje za swoje repliki osady Truso na Wyspie Spichrzów i nie zacznie na tym zarabiać? Buduje się jakieś fanaberię, żeby uciszyć gawiedź i pokazać, ze "coś"się robi. To samo z dokami obok dworca Elbląg- Zdrój. Tam ciągle jest infrastruktura kolejowa na dolnym poziomie - wystarczy zrobić przystanek kolejowy i jak przekop zacznie transferować turystów to zaprosić wysiadających ze statku do szynobusa, który pomknie nad Zalew. Ale oczywiście ZERO własnej inicjatywy, tylko czekanie na ochłapy i biadolenie w sieci.
DrPaiChiWo