UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zgadzam się. Mam nadzieję że chociaż elewacje tych brzydkich dwóch ruder zrobią, choć najlepiej jakby je zburzono a w to miejsce zbudowali mieszkania dla uboższych lub wielodzietnych mieszkańców.


Anuluj