UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zgadzam się. Mam nadzieję że chociaż elewacje tych brzydkich dwóch ruder zrobią, choć najlepiej jakby je zburzono a w to miejsce zbudowali mieszkania dla uboższych lub wielodzietnych mieszkańców.
Zgadzam się. Mam nadzieję że chociaż elewacje tych brzydkich dwóch ruder zrobią, choć najlepiej jakby je zburzono a w to miejsce zbudowali mieszkania dla uboższych lub wielodzietnych mieszkańców.