91
26.10.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Resztki kasy dla Elbląga. To pipidowki na mazurach dostają po 300 mln zł a Elbląg 130 tys MIASTO dostaje ochlapy. Ciekawe ile olsztyn zgarnie z ponad 1 miliarda zl.
(2021.10.26)

info

8  
  2
Projektów wiele mozna dorzucic wielki monitor na zime i wyświetlać internety na życzenie. Taki obsługiwany zdalnie, moze MMSem, a na billboardzie ukazywalyby się pozdrowienia zmiksowane z imprezami, ale środki mogłyby zasilić jakies pozarządowe te no. .. jakos sie one tam nazywają
p .s (2021.10.26)

info

1  
  1
@NiePrawyAleSprawiedliwy- - A jakie pieniądze maja rzady balwanku
Miki33 (2021.10.26)
To przykre, ale władza miasta nie mają pomyslu na Elbląg, za to mają na siebie czyli trwać póki się da. Elbląg jest w kraju postrzegany jako miasto blisko morza i ten kierunek wg mnie powinien być priorytetem, a nie biurowiec. Tyle, że to jest samograj, grunt się sprzeda, ktoś coś pobuduje i dalej można zapaść w sen. Tak, jak się do E. przyjezdza to ma się wrażenie, że jest to miasto senne i nijakie, z pomnikiem reliktem w centrum, świadczącym, że miniony ustrój ma się tu dobrze.
(2021.10.26)

info

11  
  1
@NiePrawyAleSprawiedliwy- - Na pewno Ty bys tak swoich pieniedzy niezagospodarowal
(2021.10.26)
Stare chińskie przysłowie mówi że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. W pewnej 6io osobowej rodzinie pracuje matka i 3 dzieci. Wszyscy oddają 50% swoich wynagrodzeń do wspólnego budżetu którym zarządza bezrobotny ojciec. Rodzinka miała w tym roku jechać na wczasy i wymienić stary piec w swoim domu. Ojciec jednak kupił samochód i trochę forsy przebalował z sąsiadem pedofilem. Na zaplanowane wydatki zabrakło. Ojciec wprowadza nowy porządek i ogłasza że od teraz trzeba oddawać 80% wynagrodzenia. Taki to nasz polski ojciec jarek
Budżet Polski (2021.10.26)

info

3  
  6
Rządowe, czyli ciekawe tabliczkę ku panieci jakiego pisowca cwaniaka tam postawią?
(2021.10.26)

info

1  
  2
@.,., - Boli was że te pieniądze zostaną w kieszeni mieszkańców? I tak za każdym razem gdy mieszkaniec zyskuje to nieudolni włodarze kwiczą
Janusz R (2021.10.26)
Nie ma rządowych pieniędzy, są pieniądze publiczne.
podatniik (2021.10.26)

info

4  
  3
@GłębokaMyśl - Drogą żmudnych doświadczeń doszedłem do wniosku, że Teofil jest po dwa kroć mądrzejszy od ciebie. Twoja myśl jest tak głęboka jak Zalew Wiślany. ..
(2021.10.26)