Wybrany wątek opinii

Ciekawe, komu potrzebne są biurowce na wyspie spichrzów ? Kto będzie wynajmował powierzchnię pod biura. .. Pewnie Port Morski Elbląg. .?! Może nie będzie przeładunków, ale będzie okazały biurowiec. Uczciwi podatnicy będą zachwyceni, że oto po słusznym kaczym dole powstała kolejna bardzo użyteczna infrastruktura. .. Jak się wlazło w wodę po kolana to można zaryzykować dalsze zanurzanie się po szyję. Podatnik funduje w ekstatycznym uniesieniu patriotycznym. .. Rozum nie przejdzie, PARTIA czuwa !
GłębokaMyśl (2021.10.26)
@GłębokaMyśl - Nikt nie będzie tego wynajmował na żadne biura, bo stodoła za 50 mln złotych jest wznoszona z myślą o ulokowaniu tam prywaciarskiego burżuja hotelowego na górnych piętrach (casus elbląskiego Kąpieliska Miejskiego przy Spacerowej komuś dzwoni?), a nie żadnych biur. Dyrdymały o "biurach i firmach"są dla naiwnych kmiotków - żadnej firmie świadczącej usługi telemarketerskie i wyłudzeniowe nie będzie się opłacało wynajmowanie takiego lokalu po cenach rynkowych więc obiekt idzie prosto do burżuja, który dzięki temu dostanie obiekt za ułamek wartości, a i zapewne jeszcze walizę ulg podatkowych, zwolnień i zaPOmóg na "rozwój byznesu"od miasta do tego. Pisałem już dziś o daremnych włodarzach topiących hajs i nieudacznych zarządzających publicznymi pieniędzmi w tym mieście i kraju? #patoprawica, #oligarchia, #nieudolność, #korupcja, #złodzieje, #libki, #rak
RobertKoliński (2021.10.26)
@GłębokaMyśl - Głęboka myśl, nie po to się buduje biurowiec aby stał pusty, komercjalizacja zajmuje się osobna firma zagraniczna, biurowiec ściągnie firmy których w Elblągu nie ma i firmy które szukają tańszego pracownika niż w dużych miastach.
(2021.10.26)
Powrót do komentarzy