Wybrany wątek opinii
Ciekawe, komu potrzebne są biurowce na wyspie spichrzów ? Kto będzie wynajmował powierzchnię pod biura. .. Pewnie Port Morski Elbląg. .?! Może nie będzie przeładunków, ale będzie okazały biurowiec. Uczciwi podatnicy będą zachwyceni, że oto po słusznym kaczym dole powstała kolejna bardzo użyteczna infrastruktura. .. Jak się wlazło w wodę po kolana to można zaryzykować dalsze zanurzanie się po szyję. Podatnik funduje w ekstatycznym uniesieniu patriotycznym. .. Rozum nie przejdzie, PARTIA czuwa !
Do moderacji
Odpowiedz
7
13
Do moderacji
Odpowiedz
4
5
@GłębokaMyśl - Głęboka myśl, nie po to się buduje biurowiec aby stał pusty, komercjalizacja zajmuje się osobna firma zagraniczna, biurowiec ściągnie firmy których w Elblągu nie ma i firmy które szukają tańszego pracownika niż w dużych miastach.
Do moderacji
Odpowiedz
3
3