43
22.10.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Budować centra logistyczne, a fotowoltaika to na dach magazynów.
Fggg (2021.10.22)

info

11  
  0
@Kat_Na_Idiotów - lotnisko. .. i ruch jak w Radomiu :D
obywatel RP (2021.10.22)
Kolejny dowód na to że władze Elbląga nie myślą o przyszłościowym rozwoju Elbląga. Przy ekspresówce w Gdańsku coraz mniej działek pod zabudowę, więc to kwestia czasu aż inwestorzy zainteresują się terenami przy S7 w Elblągu. A tym czasem Elbląg pozbywa się atrakcyjnych komunikacyjnie działek dla szybkiego zysku.
Cggh (2021.10.22)

info

16  
  0
@Kat_Na_Idiotów - Dokładnie a farmę fotowoltaiczną to na Modrzewinie proponuje. Tutaj bardziej jakaś firma będzie się chciała budować niż na Modrzewinie z dała od drogi szybkiego ruchu.
Elblążanin od niedawna (2021.10.22)
wy widzicie tam las? niemożliwe bo w urzędzie widzieli tylko kasę. Chlast i ni ma lasu nasi dycydeni mają dużą wyobraźnię i głębokie portfele a las to żadna przeszkoda. A tak w ogóle co za bzdet by w obecnych czasach walcząc z globalnym ociepleniem, zmianami klimatu, masową deforestacją pod pozorem zielonej odnawialnej energii wyciąć w pień taki kawał zielonej odnawialnej energii kiedy w koło tyle nieużytków już odlesionych. A cha już wiem o co chodzi :)wysoka cena drewna więc łup, łup, łup
(2021.10.22)

info

7  
  0
@Pvpvpvpv - Czyli mieszkańcy de facto wydzierżawią teren wytną drzewa i postawią farmę, przy skrzyżowaniu dróg ekspresowych, a na Modrzewinie posiejemy buraki, ziemniaki, kukurydzę i konopie siewne - co by pusto tam nie było. A Pan viceprezydent namawia by Elblążanie nie mówili źle o Elblągu. W tym mieście mnie coraz mnie dziwi.
Tomasz85 (2021.10.22)
Wyciąć drzewa, żeby panele postawić. Mistrzostwo.
zzz@333 (2021.10.22)

info

8  
  1
Litości!!!! Takie farmy to się stawia na wsi nie w miastach!!!!
zgrywus (2021.10.22)

info

7  
  1
Teren inwestycyjny od lat i jeszcze dłużej czekać to krzaki będą większe niż slup energetyczny. Ale kto chce moze dac sugestie by przy sprzedazy inni inwestorzy zamiast drogi zrobili park palmowy i plaze nad rzeka oraz moze zimową szklarnie z wodospadem wśród mchu i paproci.
czemuzbynie (2021.10.22)

info

1  
  3
@Klakier - Na Okólnik miały być budowane trybuny ale slyszalem tez wersje ze 15 tysięcy miejsc gdzie otwarty basen bodajze i polowa basenu pewnie jako całość rekreacyjna. Pierwsza liga teraz robi takie zestawy jak z salami gimnastycznym nawet
(2021.10.22)