Wybrany wątek opinii
Mam nadzieje, że ten kto to wymyślił odejdzie od tego absurdalnego pomysłu! To jest miejsce na konkretna inwestycję nie na pierdolety. .. .tam mogłoby powstać lotnisko z utwardzonym pasem, firmy logistyczne, transportowe i produkcyjne wszystko u skrzyżowania dróg S22 i S7.Kogo oni w UM zatrudniają?!
Do moderacji
Odpowiedz
40
12
@Kat_Na_Idiotów - lotnisko. .. i ruch jak w Radomiu :D
Do moderacji
Odpowiedz
4
0
@Kat_Na_Idiotów - Dokładnie a farmę fotowoltaiczną to na Modrzewinie proponuje. Tutaj bardziej jakaś firma będzie się chciała budować niż na Modrzewinie z dała od drogi szybkiego ruchu.
Do moderacji
Odpowiedz
5
2