43
22.10.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
a co prezydent powie o nowej ciepłowni na gaz? ceny gazu lecą w kosmos, za nimi ceny ogrzewania, o ile wzrosną realnie po ukończeniu budowy? czy miasto wie w co wpakowało mieszkańców z tą budową?
Thnm (2021.10.22)

info

17  
  2
Mało kto o tym wie, ale na tym terenie nie mogą powstać budynki wyższe niż 5 metrów. Dlaczego??? Nad tym terenem jest korytarz podejścia do lotniska!!! Także zapomnieć należy o inwestycjach.
Reuters (2021.10.22)
@Reuters - Ten plac ala polana to jest lotnisko????? Chyba klepowisko.
(2021.10.22)
hehehe znowu panowie co im dobrze jest w sondażach robią inwestycje :D tak samo ta śmieszna droga przez bażantarnie, komuś bardzo zależy żeby drzewo wyciąć, nastepna słupowa inwestycja ale pieniążki prawdziwe
007 (2021.10.22)

info

13  
  1
Serio ? W SRODKU LASU ????? Przerażają mnie ludzie, którzy rządzą naszym miastem. ..
(2021.10.22)

info

19  
  1
Tną lasy leśnicy. .. miasto nie może być gorsze. Sprzeda las pod wycinkę ! Pierwsze czynsze dzierżawne w gratisie ze sprzedaży drewna ! Tylko drzew żal. Radzie Miasta i panu prezydentowi serdecznie gratulujemy ! Będziemy pamiętać w dniu wyborów !
GłębokaMyśl (2021.10.22)

info

8  
  0
A to nie tam miał być stadion Olimpii obiecany przez POpaprancow?
Klakier (2021.10.22)
po ch. .. wycinać LAS !?!? - wg. obliczeń naszych prof. od energetyki, cytuję: "sama powierzchnia dachów w Polsce teoretycznie wystarczy do zasilenia całej Europy". Co to za k. .. "ekologia"stawiać foto-farmy na terenie lasów tudzież użytków rolnych ??? mało macie np. nasypów wzdłuż okolicznych dróg ekspresowych? Węzłów autostradowych? - bierzcie przykład m. in. z Niemiec - oni to od dekad przerabiali - możecie tam podziwiać niejedną sporą elektrownię na np. nasypach autostradowych wzdłuż A4.Powinien być zakaz wycinki lasów pod takie inwestycje, a ziemie rolnicze w ostateczności jakichś mizernych kategorii - to marnotrawstwo przestrzeni i dewastacja. Rozumku, gdzie jesteś ?!?
Wiedźmin (2021.10.22)

info

19  
  0
Terkawka to teren od początku inwestycyjny, nie ma więc co rozdzierać szat, że będzie w tym celu wykorzystany. Pytanie czy akurat pod konkretnie taką inwestycję? Może rzeczywiście więcej korzyści przynoszą nam rosnące tam drzewa (warto pamiętać, że jedno drzewo wykonuje dla miasta pracę, wartą ok. 8tys. zł)niż ogromna farma fotowoltaiczna?
Zielonka (2021.10.22)
Proszę mi powiedzieć, czy to jest głupota, czy arogancja tej władzy I jeszcze zalączają zdjęcie, które pokazuje, že to nie teren, a las, ktory pokrywa 80% powierzchni tej działki. Inwestycje się planuje przy głównych ciągach komunikacyjnych, gdzieś odblask tzw. Reflex z tych paneli będzie bił"po oczach kierowców korzystających z tych tras. Panele fotowoltaiczne nie wymagają doskonałej infrastruktury drogowej, mogą powstawać w mniej wymagających obszarach. Ten teren jak ktoś juź zauważył, że względu na krzyżowanie się dróg, byłby doskonałą alternatywą dla powstającego portu w Elblągu aby uniknąć I wyeliminowac ciężki transport z Centrum miasta, ale czy my wciąż musimy wskazywać drogę do rozumnego planowania I rozwijania naszego miasta. Kilku kilometrowa nitka kolejowa łącząca port z Terkawką - uratowała by miasto a szczególnie Centrum przed dewastacją.
Kaskader (2021.10.22)

info

16  
  0