UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Kat_Na_Idiotów - Dokładnie a farmę fotowoltaiczną to na Modrzewinie proponuje. Tutaj bardziej jakaś firma będzie się chciała budować niż na Modrzewinie z dała od drogi szybkiego ruchu.
Elblążanin od niedawna