UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Kat_Na_Idiotów - Dokładnie a farmę fotowoltaiczną to na Modrzewinie proponuje. Tutaj bardziej jakaś firma będzie się chciała budować niż na Modrzewinie z dała od drogi szybkiego ruchu.

Elblążanin od niedawna

Anuluj