Wybrany wątek opinii

EPEC i farma fotowoltaiczna!!! Istna komedia, a kto zapłaci za inwestycje i dzierżawę - odpowiem mieszkańcy w taryfie za ciepło!
Pvpvpvpv (2021.10.22)
@Pvpvpvpv - Czyli mieszkańcy de facto wydzierżawią teren wytną drzewa i postawią farmę, przy skrzyżowaniu dróg ekspresowych, a na Modrzewinie posiejemy buraki, ziemniaki, kukurydzę i konopie siewne - co by pusto tam nie było. A Pan viceprezydent namawia by Elblążanie nie mówili źle o Elblągu. W tym mieście mnie coraz mnie dziwi.
Tomasz85 (2021.10.22)
Powrót do komentarzy