UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Teren inwestycyjny od lat i jeszcze dłużej czekać to krzaki będą większe niż slup energetyczny. Ale kto chce moze dac sugestie by przy sprzedazy inni inwestorzy zamiast drogi zrobili park palmowy i plaze nad rzeka oraz moze zimową szklarnie z wodospadem wśród mchu i paproci.
czemuzbynie