UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Kolejny dowód na to że władze Elbląga nie myślą o przyszłościowym rozwoju Elbląga. Przy ekspresówce w Gdańsku coraz mniej działek pod zabudowę, więc to kwestia czasu aż inwestorzy zainteresują się terenami przy S7 w Elblągu. A tym czasem Elbląg pozbywa się atrakcyjnych komunikacyjnie działek dla szybkiego zysku.
Cggh