UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kolejny dowód na to że władze Elbląga nie myślą o przyszłościowym rozwoju Elbląga. Przy ekspresówce w Gdańsku coraz mniej działek pod zabudowę, więc to kwestia czasu aż inwestorzy zainteresują się terenami przy S7 w Elblągu. A tym czasem Elbląg pozbywa się atrakcyjnych komunikacyjnie działek dla szybkiego zysku.

Cggh

Anuluj