UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Pvpvpvpv - Czyli mieszkańcy de facto wydzierżawią teren wytną drzewa i postawią farmę, przy skrzyżowaniu dróg ekspresowych, a na Modrzewinie posiejemy buraki, ziemniaki, kukurydzę i konopie siewne - co by pusto tam nie było. A Pan viceprezydent namawia by Elblążanie nie mówili źle o Elblągu. W tym mieście mnie coraz mnie dziwi.
Tomasz85