UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Klakier - Na Okólnik miały być budowane trybuny ale slyszalem tez wersje ze 15 tysięcy miejsc gdzie otwarty basen bodajze i polowa basenu pewnie jako całość rekreacyjna. Pierwsza liga teraz robi takie zestawy jak z salami gimnastycznym nawet