UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Klakier - Na Okólnik miały być budowane trybuny ale slyszalem tez wersje ze 15 tysięcy miejsc gdzie otwarty basen bodajze i polowa basenu pewnie jako całość rekreacyjna. Pierwsza liga teraz robi takie zestawy jak z salami gimnastycznym nawet