UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Był już taki jeden, który swymi działaniami spowodował gniew elblążan i to on ostatecznie poczynił WON Z ELBLĄGA, a raczej z ratusza. Elblążanie są ósmą w kraju najbardziej aktywną grupą mieszkańców, więc zamiast fikać tu na forum, proponuję Ci pilne zgłębianie tajników słownika ortograficznego oraz słownika języka polskiego. Wstyd tak pisać!