78
28.06.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Student Gdański - Zostań lepiej w gdańsku.
Arek G (2021.06.30)
"Budujmy, bo się dotacja zmarnuje"To właściwie jedyny powód budowy tej drogi. Co powie prezydent jak wybrany wariant II ominie jednak Bażantarnię (oby)? Po co budował drogę aż do leśniczówki? "Bo dotacja by się zmarnowała"
(2021.06.30)

info

5  
  3
Ktoś kto nigdy nie korzysta z tamtej części miasta nie powinien zabierać głosu. Wstyd to myśleć tylko o sobie.
Obiektywny (2021.07.01)
Nie podniecajcie się jeszcze elbladki lewak Robercik nie wyraził zgody na tą budowę
Niszczlewactwo (2021.07.01)

info

2  
  1
@Jurek lubiący zieleń - Pożądny psychiatra tobie potrzebny
and.leszcz (2021.07.04)
Normalnie Picasso słowa pisanego! Oko tam gdzie d.!; )Chodzący aksjomat. Sorry, za brak eufemizmu.
Elblongi (2021.07.05)
Normalnie Picasso słowa pisanego! Oko tam gdzie d*pa!; )Sorry, za brak eufemizmu.
Romano (2021.07.05)
@Romano - Najważniejsze to dokopać! opluć, a potem łyk piwa.
(2021.07.06)